
Гідравлічний знімач ZYL -20
9 500 ₴
- В наличии 10 ед.
- Код: 20
+380 (67) 565-83-01
Олександр Кусківський - +380 (93) 043-68-58Олександр Кусківський
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- рукоятка знімна, обертається на 360 градусів, що дозволяє вибирати оптимальне положення інструменту при демонтажі конструкцій;
- надійне з'єднання з деталлю, що знімається, забезпечують три високоміцних захвата;
- антикорозійне покриття і високоякісні комплектуючі забезпечують тривалу і надійну експлуатацію інструменту;
- конструкція дозволяє використовувати два види збирання: 2-х захватний для роботи в місцях з обмеженим простором і 3-х захватний;
-
Модель
Вантажопідйомність,
тн
Діаметр обхвата, мм
Хід штоку, мм
Маса, кг
ZYL-5
5,0
200
50
7,5
ZYL-10
10,0
250
50
11,0
ZYL-15
15,0
300
50
15,0
ZYL-20
20,0
350
60
19,0
ZYL-30
30,0
400
60
25,0
ZYL-50
50,0
500
75
45,0
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Poltek |
| Страна производитель | Польша |
| Количество захватов съемника | 3 |
| Максимальная глубина захвата | 60 мм |
| Максимальная ширина захвата | 350 мм |
| Вес | 19 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 9 500 ₴



