
Кран-вили для піддонів в/п 1,6 тн
40 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1,6
+380 (67) 565-83-01
Олександр Кусківський - +380 (93) 043-68-58Олександр Кусківський
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кран-вили КМК для піддонів є сучасним та універсальним технічним рішенням для підйому та переміщення вантажів на піддонах або палетах. Даний тип захоплювачів стане незамінним помічником для організацій, котрі періодично зіштовхуються з переміщенням вантажів на піддоні або іншій тарі, але при цьому не мають в своєму парку автонавантажувача.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | КМК |
| Страна производитель | Украина |
| Грузоподъемность | 1.6 т |
| Гарантийный срок | 1 лет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1200 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Основные | |
| Год выпуска | 2025 |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 80 мм |
| Длина вил | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 40 000 ₴




