
Домкрат гідравлічний - 5 тн
17 500 ₴
- В наличии 20 ед.
- Код: 5
- +380 (93) 043-68-58Олександр Кусківський
Конструкція домкрата гідравлічного нізкоподхватного складається з таких механічних вузлів: гідроциліндр, плунжера, ручного поршневого насоса, приводний руків'ям і бака для масла. Дані вузли працюють спільно таким чином, при натисканні на рукоять створюється тиск на поршень, в слідстві чого з бочка масло надходить в плунжер, плунжер від створилося тиску піднімається разом з вантажем.
Гідравлічні домкрати працюють за рахунок тиску масла на поршень, завдяки чому досягається велике підйомне зусилля при малому ході рукоятки. Підйом вантажу здійснюється шляхом натискання на рукоятку домкрата. Плюсами гідравлічних домкратів є - велика вантажопідйомність, плавність ходу, компактність і надійність конструкції.

|
Вантажопідйомність, тн |
Висота підйому лапи, мм |
Висота підйому верхньої площадки, мм |
Зусилля на рукоятці, Н |
Маса, кг |
Габаритні розміри, мм |
|
5,0 |
25-230 |
368-573 |
380 |
25 |
360х190х430 |
|
10,0 |
30-260 |
420-650 |
400 |
35 |
380х220х510 |
|
25,0 |
58-273 |
505-720 |
400 |
102 |
530х350х610 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гидравлический |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Грузоподъемность | 5000 кг |
| Собственный вес | 25 кг |
| Усилие на рукоятке | 380 Н |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 360 мм |
- Цена: 17 500 ₴


