
Кран-вили для піддонів в/п 3,0 тн
75 000 ₴
- В наличии
- Код: 3,0
+380 (67) 565-83-01
Олександр Кусківський - +380 (93) 043-68-58Олександр Кусківський
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кран-вили для піддонів є сучасним та універсальним технічним рішенням для підйому та переміщення вантажів на піддонах палетах. Даний тип захоплювачів стане незамінним помічником для організацій,котрі періодично зіштовхуються з переміщенням вантажів на піддоні або іншій тарі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | КМК |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Вертикальный |
| Грузоподъемность | 3 т |
| Гарантийный срок | 1 лет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1200 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Основные | |
| Год выпуска | 2022 |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 80 мм |
| Длина вил | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 75 000 ₴




