
Кран-вили для піддонів в/п 1,0 тн
35 000 ₴
- В наличии 20 ед.
- Код: 1,0
+380 (67) 565-83-01
Олександр Кусківський - +380 (93) 043-68-58Олександр Кусківський
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кран-вили для піддонів є сучасним та універсальним технічним рішенням для підйому та переміщення вантажів на піддонах/палетах. Даний тип захоплювачів стане незамінним помічником для організацій, котрі періодично зіштовхуються з переміщенням вантажів на піддоні або іншій тарі, але при цьому не мають в своєму парку автонавантажувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Ширина | 1200 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вертикальный |
| Грузоподъемность | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Год выпуска | 2022 |
| Ширина вил | 80 мм |
| Длина вил | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 000 ₴




