
Траверса для Биг-Бегов 2 т.
15 000 ₴
- В наличии 5 ед.
- Код: 10001
+380 (67) 565-83-01
Олександр Кусківський - +380 (93) 043-68-58Олександр Кусківський
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Просторові траверси, завдяки своїй конструкції і зручності, набули широкого поширення в будівництві, морській сфері, промисловості і т.д. Дана траверса з чотирма точками кріплення незамінна при підйомі і переміщенні важких великогабаритних вантажів таких як: цистерни, контейнери, вагони, промислове обладнання, будівельна техніка та інше. Х-образні траверси незамінні при підйомі і переміщенні біг-бегів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КМК |
| Страна производитель | Украина |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Тип траверсы | Н-образная |
| Центральный элемент | Проушина |
| Концевой элемент | За верхние фитинги |
| Материал траверсы | Сталь |
| Покрытие | Лакокрасочное |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 44 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
Информация для заказа
- Цена: 15 000 ₴


