
Кріпильний ланцюг для ланцюгових стяжок .Робоче навантаження, 10,0 т Калібр ланцюга 13Х39 L- 3000 мм
2 500 ₴
- В наявності 5000 од.
- Код: 10,0/3,0
+380 (67) 565-83-01
Олександр Кусківський - +380 (93) 043-68-58Олександр Кусківський
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріпильний ланцюг або ланцюгова гілка - це складова частина ланцюгової стяжки. Ланцюг має два гаки по кінцях. Гаки призначені для зачеплення ланцюга на вантажі або платформі. Після закріплення ланцюга його натяг створюється за допомогою ланцюгового ретчета. Ланцюг та гаки 8 класу виготовляються з високолегованої сталі, за рахунок чого вони мають високу міцність при невеликій вазі і компактних розмірах. Кріпильний ланцюг може бути виготовлений будь-якої необхідної Вам довжини.
Звертаємо Вашу увагу, що кріпильні ланцюги і ланцюгові стяжки призначені для кріплення вантажу, а не для його підйому!
|
Калібр ланцюга, мм |
Робоче навантаження, т (WLL) |
Розривне навантаження, т (MBL) |
Зев гаку, мм |
|
8х24 |
4,0 |
8,0 |
25 |
|
10х30 |
6,3 |
12,6 |
34 |
13х39 |
10,0 |
20,0 |
40 |
|
16х48 |
16,0 |
32,0 |
45 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ременя | Кріпильний ланцюг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 13 т |
| Тип кріплення | Гак-гак |
| Матеріал троса | Сталь |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3 м |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Calibra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
| Гарантійний термін | 3 |
| Тип ланцюга | З короткою ланкою |
| Занепокоєння | 20 т |
| Матеріал ланцюга | Високоміцна сталь |
| Калібр ланцюга | 13 мм |
| Наручна ширина ланцюжка | 48.1 мм |
| Внутрішня довжина ланцюжка | 39 мм |
| Робочі навантаження | 10 т |
| Коефіцієнт запасу міцності | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



